Косівським держслужбовцям пояснили, як заповнювати декларації

  • 23 лютого у залі засідань Косівської райдержадміністрації відбувся семінар з питань електронного декларування. Його провели заступник директора з навчально-методичної роботи Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Любомир Бойчук та експерт із антикорупційного законодавства Мирон Дмитрик.

    У тематичному короткостроковому семінарі взяли участь начальники управлінь і відділів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції, працівники апарату райдержадміністрації,підприємств, установ, організацій району, посадові особи районної ради.

    Під час семінару-навчання обговорювали ряд важливих питань, зокрема нормативно-правове регулювання декларування в Україні, організація роботи системи електронного декларування, виготовлення, особливості застосування електронного ключа правила заповнення декларацій та відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.  Особливу увагу Любомир Бойчук розповів про особливості декларування і відповідальність декларантів за неподання, невчасне подання чи подання завідомо неправдивих даних у декларації.

    Завершився семінар врученням сертифікатів про проходження навчання «Система електронного декларування: подання та заповнення декларацій»

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!