Коцаба на суді: Хто я такий, щоб давати поради і мене слухали

 • 17 лютого в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  Під час засідання Коцаба розповів, що з 2007 року був позаштатним журналістом ОТБ «Галичини», а з 2011 року працював на телеканалі «ZІК». Втім, з весни 2014-го працював стрингером на «112 каналі», практично до самого арешту.

  «Чи припинив 112 канал в грудні з вами співпрацю?», – спитав прокурор. Коцаба відповів, що про таке не чув, бо навіть в січні ще робив включення.

  «В зону АТО я їхав як журналіст, як пацифіст і як блогер, – зазначив підсудний. – Я хочу припинення братовбивства». «Чи розуміли, що його дії можуть вплинути на четверту хвилю мобілізації?», – запитав прокурор. Коцаба це заперечив.

  «Хто я такий, щоб давати поради і мене слухали, – запитав підсудний. – Це соціальна мережа, де може говорити кожен хто хоче». Також він повідомив, що у нього 20 тисяч підписників, які могли бачити, а крім цього, мали доступ й інші, бо акаунт його відкритий.

  Після цього Коцабу попросили назвати європейські передачі, в яких він брав участь. Той відповів, що виключно російські та українські. Зокрема, прокурор попросив описати його участь в російській передачі «Они покажут», той відповів, що не пам’ятає.

 • 300_400_623240001448538128

  Нагадаємо, Коцаба на суді: Я як пацифіст: буду сидіти поки ця “укрсучвлада” буде красти.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!