Коцаба на суді: На війні я став переконаним пацифістом

 • 5 лютого в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  Нагадаємо, сьогодні дає свідчення сам Руслан Коцаба.

  Коцаба почав з того, що він є не тільки журналістом, а й блогером, активістом і навіть очолював партію. Каже, завжди намагався бути першим. У свій час був членом Гельсинської спілки. І доказував свою українську позицію ще давно.

  «Я хотів би, щоб всі зрозуміли, що віру, ідею і честь не можливо змарнувати», – каже підсудний, додавши, що на війні він став переконаним пацифістом.

  Після цього підсудний взявся зачитувати обвинувальний акт і почав спростовувати його по абзацах. Далі, згадав про відео під назвою “Інтернет-акція. Я відмовлюся від мобілізації”. Він представився на ньому, як журналіст «112 каналу», хоча не працював там на той момент.

 • Втім, як підкреслив підсудний, усі знали, що він є власкором «112 каналу». Відтак, виконував завдання каналу, в тому числі й на війні. Він підкреслив, що був акредитований СБУ і неодноразово спілкувався з вищим керівництвом Служби безпеки України, проте не зміг їх переконати. Натомість прокуратура його звинувачує в тому, що перешкоджав законній діяльності ЗСУ.

  Нагадаємо, на суді у справі Коцаби: скандал з прокурорами, зміна судді та загибель свідка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!