Коцаба на суді: Садять за пропаганду війни, а не за антипропаганду

 • 5 лютого в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  Нагадаємо, сьогодні дає свідчення сам Руслан Коцаба.

  Підсудний вкотре нагадав, що в Росії в місті Ліпецьк працює завод, який належить президенту Порошенку. На думку Коцаби, зараз про АТО говорять тільки п’яні речники, а журналістів туди не пускають.

  Він акцентує, що на «112 каналі» працює «зубатий» колектив. А те, що вони відмовилися від нього, на його думку, нормально, адже була загроза, телеканал закриють і чотири сотні людей залишаться без роботи.

  «Обов’язок журналіста – їхати туди, де вирішується доля журналіста», – переконаний Коцаба. Каже, це свобода слова, свобода думки і свобода на працю. Окрім того, він нагадав, що був першим журналістом, який поїхав на місце дислокації батальйону «Айдар».

  Коцаба каже, що, маючи акредитацію, він мав право знімати і показувати те, що захоче. Спершу він поїхав в «Айдар» і його обов’язком було зняти іншу точку зору. Каже, що як журналіст має право на оціночні судження.

 • «За це не садять. Навпаки, садять за пропаганду війни. А за антипропаганду не садять», – переконаний підсудний, додавши, що в нього купа болячок і малі діти, яких він рік не бачив.

  12647690_937811496297025_743023801_n

  Нагадаєм, Коцаба зазначив на суді: Якби оголосили військовий стан, рив би окопи або майстрував гроби.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!