Коцаба на суді: Якби оголосили військовий стан, рив би окопи або майстрував гроби

 • 5 лютого в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  Нагадаємо, сьогодні дає свідчення сам Руслан Коцаба.

  Підсудний переконаний, що журналіст має відрізнятися від “тупого” пропагандиста. І закордонні ЗМІ та організації знають про це. Водночас, підсудний додав, що заклики до війни присікаються «гуглом», а його відео не стерли.

  Разом із тим Руслан Коцаба раптом нагадав про те, як один із свідків кидався на нього, кажучи, що його треба знищити. Проте прокуратура не знайшла там складу злочину. Натомість, хотіла це все затягнути.

  Каже, що ніколи не давав інтерв’ю не в прямому ефірі, бо знає, що слова можуть перекрутити і наші, і російські журналісти-пропагандисти. Варто додати, що в обвинувальному акті прокуратури йдеться про те, що Коцаба давав інтерв’ю російським каналам. Це насправді мало місце, але підсудний переконаний, що він давав щодня десятки різних інтерв’ю: китайським, німецьким, польськими та іншим ЗМІ.

  Крім того, Руслан Коцаба запевнив, що він знав, що йому загрожує стаття щодо ухилення мобілізації. Але навіть не міг подумати, що його звинуватять у державній зраді. Каже, якби був оголошений військовий стан, то пішов би воювати.

 • «Зброю в руки би не брав, але рив би окопи або майстрував би гроби. Але зараз мирний час: ми торгуємо і живемо», – розповів підсудний.

  12666489_937811476297027_1262313289_n

  Нагадаємо, Коцаба під час суду за’явив, що “Турчинов, який віддав Крим, нині має сидіти в тюрмі”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!