Коцаба не зрадив Україну, її зрадили ті покидьки, які зараз при владі, – Тетяна Монтян

 • 11 травня в Івано-Франківському міському суді відбулося засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  Під час судовий дебатів правозахисник Тетяна Монтян виступила на захист обвинуваченого.

  «Зараз ви судите, а колись вас судитимуть. Коцаба говорив в умовах мирного часу. Відтак доказу державної  зради не було. До російських ЗМІ їздять багато журналістів. І я теж їжджу за рахунок приймаючої сторони, але мене ніхто не притягає. Здавалося, що є всі підстави, щоб оголосити військовий стан, але цього ніхто не планував робити», – наголосила Монтян.

  «Вирок за вас написали, ви його тільки проголосите. Свідки хотіли довести, що на Сході України є рос ійські війська, але ніхто не довів, що там була регулярна армія», – каже вона.

  «Ми з Росією дружимо і співпрацюємо. Україна сумлінно платить за газ і укладає договори про співпрацю. Ніхто не чув, щоб депутати вирішили не співпрацювати. І тільки Коцаба виступив проти. За це ви, скоріш за все, його посадите. Україну Коцаба не зрадив, її зрадили ті покидьки, які зараз при владі. Тому я вірю, що вони будуть повішені», – емоційно зауважила Монтян.

 • Нагадаємо, Коцаба на суді: Влада дійшла до межі, за якою почнуться репресії.

  pic_9_3

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!