Кожен абзац обвинувального акту починається “бздурами”, – Руслан Коцаба

 • 5 лютого в Івано-Франківському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  Обвинувачений дає свідчення вже більше як дві години.

  «Якщо мені хотіли пришити шпигунство, то є така стаття, – каже Коцаба. – А прокуратура не розуміє різниці між доказом і слідством. Це має бути проблема людей, які підписують обвинувальний акт, а не моя».

  На його думку, чим більше будуть говорити що «Коцаба – зрадник, тим більше люди будуть сумніватися». За словами підсудного, на час його арешту, в нього було 2200 відео і він був перший у рейтингу з Прикарпаття у Фейсбуці. Серед тих відео є «кілька сотень «глибоко патріотичних нормальних відео», натомість, його називають «рукою Кремля».

  Коцаба переконаний, що це – громадянська війна з елементами втручання іноземців. Каже, підшивали йому шпигунську статтю. Але не змогли.

  «Шановні пане судді, я вже говорив про те, що це нормативно, коли, той хто запросив, той і оплачує  квиток і готель», – сказав він стосовно того, що в обвинувальному акті йдеться, про те, що Коцаба брав гроші в російських каналів. Водночас, підсудний каже, що брав гроші в українських телеканалів, там навіть відрядження оплачували.

  «І хто має визначати, що російське шоу, в якому Коцаба взяв участь, було антиукраїнського змісту? Невже прокурори? Ні, суд. Де докази мого підкупу?», – питає підсудний.

  «За що ви хочете швидко йти на пенсію і так халявите? Або шукайте докази мого підкупу, або мовчіть», – повчає Коцаба.

 • Підсудний також розповів, що свого часу поїхав у рідне село, звідки родом його тато – Коршів, Коломийського району і поставив під церквою спеціально загострене питання: «Чи готові вони вбивати? Чи готові дивитися, як мізки розриваються?».

  Люди не висловлювалися проти мобілізації, водночас, Коцаба підкреслює: якби в нього було завдання показати інший бік, то він би це відео не розповсюджував.

  «Кожен абзац обвинувального акту починається бздурами», – вважає він. Підкреслює, що сім томів стоїть на столі у прокурорів. Каже, що знає, яке буде рішення, тому не хоче затягувати час.

  12660304_937841966293978_1024596312_n

  Нагадаємо, Коцаба на суді зазначив: Садять за пропаганду війни, а не за антипропаганду.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!