Кожен із нас – зомбі: у Франківську учасники виставки-лекції малювали автопортрети

 • Разом зі знаним письменником, художником, музикантом Юрком Іздриком учасники виставки-лекції «Автопортрет Zомбі» в Івано-Франківську сьогодні, 29 березня, малювали власний однойменний портрет.

  На думку організатора дійства, в кожному з нас є зомбі.

  «Гасло «Зомбі серед нас!» по-диявольськи неточне в деталях. Бо насправді зомбі завжди були серед нас. Себто ми серед зомбі. Себто ми і є зомбі. Ми всі – зомбі. Кожен із нас. Кожен у міру власних талантів. Точніше, в міру власних нейробіологічних особливостей. Однак зомбі – ми всі. І ти також – зомбі», – йшлося в анонсі події.

  Учасники прийшли, зокрема, щоб намалювати автопортрет і дізнатися правду про себе. Кожному з учасників художник видав свій автопортрет, який він прикрив трафаретами та склом. У склі відображається зображення кожного учасника, а під склом та трафаретом – зображення Іздрика-зомбі. В кінці кожен учасник намалював автопортрет-зомбі.

  “Людей, які наділені потребою і здатністю формувати своє “я”, та людей з ідеальним музичним слухом, чи людей обдарованих візуальними здатностями, чи людей, які мають літературні і текстові вміння, таких -меншість, тому вони багато конфліктують з більшістю”, – розповідає Іздрик.
  Він вважає: 85% людей – зомбі, і він такий самий. Відтак головне питання не в тому, чи ми зомбі, а наскільки ми ними є. Наприкінці заходу кожен отримав артефакт з автографом художника.
   

 • Юрко Іздрик – поет, письменник, редактор культового журналу «Четвер», музикант, художник. Один із найвизначніших творців так званого Станіславського феномена. Вчитель багатьох. Безперечно впливова особа в українській сучасній культурі. Минулого року Юркові виповнилося 55.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!