• Кожен митець має свободу, – що MELOVIN думає про російськомовні треки та їх переклад

  • Він також висловився про російську мову в побуті українців у сучасних реаліях.

    Сьогодні багато співаків перекладають свої найпопулярніші російськомовні треки на українську. Однак також існує група виконавців, які переконані, що не потрібно цього робити.

    Свою думку стосовно цієї ініціативи також пояснив MELOVIN, пише “24 Канал”.

    Співак переконаний, що кожен артист може сам обирати, чи хоче він перекладати свій старий репертуар. На думку виконавця, важливо, щоб російська мова більше не лунала на сцені та в ефірах.

    “Кожен митець має свободу розв’язати це питання по-своєму. Хтось відмовляється від старого репертуару, хтось перекладає. Головне, що російської в ефірах і на сцені зараз немає”, – висловився співак.

  • Також артист вважає, що тепер захищати російську мову в Україні – значить свідомо робити комусь боляче.

    Оновлені пісні від українських виконавців
    • Макс Барських вже встиг перекласти декілька своїх найпопулярніших треків українською. Зокрема, по-новому тепер звучить хіт “Береги”, “Тумани” та “Подруга-ніч”.
    • Гурт “Океан Ельзи” презентував оновлену версію треку “Я їду додому”. Новинка дуже сподобалась слухачам. Пісню музиканти присвятили саперам, які кожного дня наражають себе на небезпеку, очищаючи Україну від мін.
    • Дантес і Монатік на концерті в Луцьку переспівали хіт 2000-х “Девочка Оля”.
    • Ірина Білик через 27 років перевипустила свій трек “Я іду на війну”. У музичній композиції оспівується бажання досягти швидкої перемоги над російським агресором.
     

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    За кілька кроків до Великодня

    Для мене очікування Великодня проступає особливо чітко та ясно, коли з’являється афішка, що от-от відчинить свої двері виставка «Великодня». Величне християнське свято, про яке митці говорять у живописі, малярстві, скульптурі, різьбі по дереву, у ювелірних прикрасах, одязі, і звісно ж, у писанках. Іконописні сюжети та світські, сакральні та побутові, пейзажі, натюрморти, портрети… Метал, кераміка, дерево…

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: як я навчилася кермувати не лише авто, а й своїм страхом

    Чергова моя поїздка до чоловіка виявилася чи не найважчою. Мені вперше самостійно довелося їхати за кермом майже 500 км. Я зважилася на цей крок, бо розумію, що ще не скоро закінчаться наші з Вовою фронтові побачення. Водіння як крок до свободи Коли я 9 років тому пішла вчитися, щоб отримати водійське посвідчення, то й уявити

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного