Кожна картина шедевр: у Франківську нагородили юних художників (фото)

 • В Івано-Франківську відбулось нагородження переможців п’ятого Відкритого міського конкурсу образотворчого мистецтва “Франковий мотив” присвяченого 165-річниці від дня народження Івана Франка.

  Нагородження та відкриття виставки робіт провели сьогодні, 27 серпня, у виставковій залі Центру сучасного мистецтва, що по вулиці М. Підгірянки, 23.

  «Конкурс започаткували на честь Дня народження Івана Франка. Метою є популяризація творчості Івана Яковича, а також нагода зібратись дітям, які вміють і люблять малювати», – розповідає Лілія Присяжнюк, директорка Івано-Франківської дитячої художньої школи.

  За її словами, найцікавіші роботи – наймолодших учасників, віком 8-10 років. Цього разу є наймолодший учасник з Коломийщини, семирічний хлопчик.

  Роботи представлені у різних напрямках: графіка, живопис і довільна техніка. Як зазначає Лілія Присяжнюк, є і комп‘ютерна графіка, та учасників менше.

  Надія Загурська, директорка Департаменту культури Івано-Франківської міської ради наголошує, що конкурс має вже всеукраїнське значення.

  «Дивлячись на роботи учасників, можна сказати, що кожна з них є шедевром, відчувається рука майстра, настрій і бачення. Я б ці роботи залишала в художній школі, бо цю виставку можна робити впродовж року, картири прикрасять будь-який захід», – говорить Загурська.

  Також директорка Департаменту висловила подяку батькам юних художників, майстрам та викладачам, які вкладають душу в дітей.

  «Ми горді з того, що є українцями, а всі учасники надзвичайно талановиті. Важливо, що конкурс відбувається, бо минулоро року його провести було нелегко. Хочу подякувати Івано-Франківській дитячій художній школі і тим, хто вкладає в мистецтво сили і натхнення», – каже міський голова Франківська Руслан Марцінків.

  Надія Загурська вручила також подяки діячам мистецтва та членам журі.

  До теми: “Ти у мене єдина”: у Франківську відкрили виставку картин про Україну

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!