Крісло міністра Мінрегіону посяде голова Івано-Франківської ОДА — нардеп Качура

 • Наступним головою Мінрегіону стане Денис Шмигаль — нинішній очільник Івано-Франківської області, який працював директором Бурштинської ТЕС (ПАТ ДТЕК Західенерго).

  Про це НВ повідомив нардеп від Слуги народу Олександр Качура.

  «Новий кандидат в міністри Денис Шмигаль викликаний завтра [17 січня] на зустріч з фракцією», — повідомив парламентарій.

  Зустріч з фракцією запланована на 9.30 ранку. Також з ним буде зустріч і на Комітеті з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

  За словами Качури, голоси за призначення Шмигаля є. Очікується, що Рада вже завтра проголосує за кандидатуру Шмигаля.

   

  Як відомо, Шмигаль очолив Івано-Франківську область на початку серпня 2019 року після робочого візиту Володимира Зеленського до регіону.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Денис Шмигаль – корінний львів’янин, 43 роки. З відзнакою закінчив Львівську політехніку у 1997 році, а через 5 років вже став кандидатом економічних наук, захистивши дисертацію з регіональної економіки та розміщення продуктивних сил. Все життя працював на виробничих підприємствах Львівщини, очолював інвестиційні компанії, обіймав керівні посади. З 2009 року працював в обласній державній адміністрації на посаді керівника департаменту економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі. Був одним з розробників стратегії розвитку Львівщини.

  Після Майдану став заступником Державної фіскальної служби у Львівській області. На посаду прийшов через відкритий конкурс. Активно викорінював хабарництво, оголосивши акцію «Хабарників до в’язниці». З приходом на посаду пана Насірова звільнився.

  Кандидат економічних наук Денис Шмигаль закінчив аспірантуру Інституту регіональних досліджень НАН України. Успішно захистив дисертацію. Вільно володіє англійською та польською мовами.

  Додатково вчився за кордоном – у Бельгії, Канаді, Грузії, Фінляндії. А у Німеччині – в Рейнсько-Вестфальському технічному університеті за програмою підготовки менеджерів Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!