Культ особи: Анжела Галюк

Аквааеробіка не тільки тримає тіло в тонусі, але й може покращити стан здоров’я. Усі переваги вправ у воді добре знає лікарка-фізіотерапевтка міської поліклініки №2 Анжела Галюк. Вона нагадує, що наш організм на 70-80% складається з води, тому в ній ми так добре почуємось. Відповідно, дуже корисно хоча б раз на тиждень перебувати у воді.Тим більше, що існуєбагато водних видів спорту, тож кожен може знайти щось для себе. Вона ж пропонує аквааеробіку.

Заняття з аквааеробіки Анжела проводить вже два роки, відколи басейн у лікарні почав працювати на постійній основі. Вони бувають різними, залежно від того, хто займається: діти, пацієнти лікарні чи звичайні відвідувачі. Анжела проводить їх під музику, енергійно, з настроєм. Одне заняття триває 45 хвилин, за які можна спалити близько 500 калорій.

«Надіюсь, пацієнти отримують багато позитивних емоцій. А це також дуже важливо», – каже лікарка.

У лікарні працює кілька груп із аквааеробіки. Анжела займається із жінками, які хочуть мати позитивний настрій, трохи підкорегувати фігуру і покращити своє самопочуття. Пояснює, що жінки справді можуть скинути таким чином кілька кілограмів, проте заняття треба поєднувати зі здоровим харчуванням.

Анжелі подобалося займатися спортом з дитинства, відтоді вона полюбила водойми. Колись часто їздила на море, ходила на річку, в школі відвідувала заняття в басейні. Крім того, франківка змалку займалась різними видами танців.

Навчалася Анжела в Івано-Франківській державній медичній академії. Згадує, що в студентські роки на парах з фізичної культури у них була аеробіка. Саме так і виникло це поєднання, завдяки якому Галюк зараз викладає аквааеробіку. Вправи та методику проведення занять вдосконалює завдяки онлайн курсам провідних фітнес-тренерів.

Анжела зізнається:раніше не думала, що буде вести групу з аквааеробіки. Спершу хвилювалася, бо відчувала більшу відповідальність – не тільки як лікар, але й як тренер, який повинен знайти підхід до кожного підопічного.З кожним потрібно знайти спільну мову, поговорити, позитивно налаштувати на заняття.

Упродовж робочого дня Анжела приймає пацієнтів і чекає години тренування. Їй подобається активний спосіб життя.

«А ще я, напевне, люблю труднощі, адже мені подобається поєднувати різні методи лікування», – каже франківка.

Людмила ОЛЕНЮК

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!