Культ особи: Ерік Фейн

  • Американець Ерік Фейн приїхав до Івано-Франківська у жовтні 2018 року. У наше місто він потрапив як волонтер Корпусу Миру США. Проте він не одразу опинився в Івано-Франківську. Спочатку всі волонтери зібрались на Житомирщині. Там вони спілкувались із адміністрацією Корпусу Миру, яка і вирішувала, куди іноземців відправити працювати. Ерікові випало упродовж двох років працювати в управлінні інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

    До речі, навчався чоловік в Єльському університеті, де вивчав геофізику та економіку. Також він грав у хокей та займався лижним спортом. А перед самим приїздом до України Ерік працював консультантом у одній із фірм у Чикаго. На питання, чому він вирішив відвідати Україну, чоловік відповідає радо та з ентузіазмом. «Це важливо для моєї сім’ї, бо сестра була волонтером Корпусу Миру, мої тітка та батько також. І взагалі багато моїх родичів працюють дипломатами. Тому я теж хочу розуміти інші країни та культури», – наголошує Ерік.

    Незважаючи на те, що в Україні чоловік перебуває не надто довго, українську мову він вивчив добре. Тому тільки зрідка під час розповіді про себе використовує англійські слова. «Коли я вперше приїхав в Україну, то три місяці вчив мову. Це у нас була спеціальна школа для волонтерів», – каже Ерік. Тоді всі волонтери кожного дня протягом декількох годин вчили українську. Це було їхньою роботою. Тепер для Еріка дуже важливо практикуватись у розмовній мові, адже  жити йому в Івано-Франківську ще понад півтора року.

  • Також Ерік каже, що в Івано-Франківську для нього знайшлось багато роботи. Зокрема, в управлінні інвестиційної політики він пише заявки на гранти. «Їх треба писати англійською мовою, і я можу це робити… А ще я буду мати свій власний проект про стартапи та про те, як отримати гроші від США чи інших країн для їхнього фінансування», – розповідає іноземець. Крім того, він часто проводить зустрічі із франківцями, розповідаючи, як діє система інвестицій в Америці.

    Чоловік дуже щасливий, що потрапив саме в Івано-Франківськ. Каже, що місто йому сподобалось. «Добре, що в центрі є вулиці без автомобілів і така Ратуша. А ще я люблю бігати навколо міського озера, там дуже гарно. Так, я дуже щасливий… Тепер я буду працювати та покращувати наше місто, як можу», – підсумував американець.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!