Культ особи: Маргарита Прикидьєва

20 років тому сім’я Маргарити Прикидьєвої продала дім в Івано-Франківську, щоб жінка змогла поїхати на заробітки. Вирушила вона в Італію, залишивши у Франківську дочку, маму та двох молодших сестер. «Було страшно. Тим паче, що на тобі відповідальність за всю сім’ю», – пригадує Маргарита. Вона не мала поняття, куди їде, адже раніше Італію та життя там бачила тільки з серіалів і фільмів.

Маргарита Прикидьєва

Жінка думала, що їде тільки на рік, так навіть пообіцяла дочці. Проте склалось все по-іншому. В Італії Маргарита бралася за будь-яку справу – від домробітниці до офісної роботи. Був час, коли відкрила свою кравецьку майстерню і працювала з весільними салонами. Робила все, щоб підтримувати сім’ю, яка з часом переїхала до неї.

Маргарита любить шити, відколи себе пам’ятає. Займалася цим ще в Івано-Франківську. В Італії  мріяла продовжувати улюблену справу, тому вже через два тижні після переїзду Маргариті вислали швейну машинку. Відтоді жінка возить її з собою по Італії. Каже, що це одна із найважливіших для неї речей.

Але реалізувати бажання створити щось своє в Італії жінці вдалося аж через 20 років. Тепер Маргарита просто вирішила ризикнути і зробити те, чого насправді хоче.

До речі, жінка вміє шити все: від спідньої білизни до шуб. У неї 35 років швейного стажу. За цей час вона пошила багато різного одягу, але коли навчилась робити античні корсети, зрозуміла, що це – її стихія. Маргарита наголошує, вона не просто малює дизайн одягу, а реконструює образи із картин. Свої сукні жінка не продає, а максимум здає в оренду, бо вони ексклюзивні і тільки в одному екземплярі. Також її роботи можна побачити на фотосесіях, у фільмах чи в театрі.

«Відкрити свою справу взагалі не просто, а тим паче за кордоном, коли починаєш з нуля. Зараз тільки початок моєї кар’єри», – пояснює Маргарита.

Дизайнерка каже: не хоче потім шкодувати, що не займалась улюбленою справою. Мовляв, проблеми завжди будуть, завжди будуть аргументи, чому не робиш те, що любиш. Маргарита вирішила не зважати на перешкоди і шукати шляхи втілення своєї мрії.

«Як тільки я правильно налаштувалась, до мене почало приходити все потрібне, зокрема й підтримка. Гадаю, це перші кроки до реалізації моєї мрії», – наголошує Маргарита.

У серпні дизайнерка вперше презентувала свої роботи. І це було вдале рішення – відтоді вона влаштувала показ мод і провела чимало фотосесій.

«Я хочу, щоб наші жінки перероджувались. Кожна з нас у дитинстві хотіла бути принцесою, але у дорослому житті в нас є певні обов’язки і стереотипи, у тому числі в одязі. Мені б хотілось допомогти жінкам втілювати дитячі мрії, щоб вони відчували себе красивими, легкими, щасливими. Мені це приносить задоволення», – каже Маргарита Прикидьєва.

Людмила ОЛЕНЮК

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!