Культ особи: Оксана Баранецька

 • Франківка Оксана Баранецька у своїх 24 роки стала фіналісткою престижного конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт». Дівчина розповідає, що це була її давня мрія і їй давно вже хотілося стати його учасницею. «Якби мені ще десять років тому хтось сказав, що я потраплю у фінал такого конкурсу, я б не повірила», – каже Оксана.

  Річ у тому, що франківська красуня не така висока на зріст, як середньостатистичні учасниці конкурсів краси. Зріст Оксани Баранецької – 168 см, тоді як в інших моделей – 172-173 см. Франківка вважає, що їй вдалось потрапити у 1% щасливчиків.

  «Я просто заповнила анкету на конкурс і навіть не очікувала, що зможу пройти. Але мені зателефонували і запропонували приїхати на кастинг», – пригадує Оксана.

  Вона спершу дуже вагалася, чи варто їй їхати. Боялась, що якщо наважиться на цей крок, то потім розчарується. Та все-таки дівчина набралась сили, взяла останній квиток на потяг та вирушила.

  Суперниць у франківки було багато – спочатку обирали найкрасивіших дівчат із 1000 заявок. А потім на кастингу в Києві – серед сотні красунь. А вже через місяць після цього Оксані повідомили – вона пройшла у півфінал. До нього ще залишалось пів року, і франківка зізнається, що очікування було найскладнішим етапом. «Треба було привести своє тіло до повного порядку та гармонії. Ну, і духовно розвиватися. На конкурсах краси важливі не тільки зовнішні дані, але й внутрішній світ учасниці. Оцінюють твою цілеспрямованість, бажання працювати над собою, віддавати себе світу і дарувати любов», – пояснює Оксана.

  Взагалі, конкурси краси – це рідна стихія франківки. У першому такому конкурсі вона взяла участь ще в 16 років. «Він проходив у Івано-Франківську. Я тоді увійшла в ТОП-6. І далі, коли я брала у схожих змаганнях участь, то займала призові місця», – зазначає Оксана.

  Щоб бути красивою і привертати увагу, вона ніколи не робила жодних операцій чи ін’єкцій, не фарбувала волосся, не нарощувала вії. Каже, що любить все максимально природне, хоча, звичайно, косметикою користується.

  «Краса – це здоров’я, тому потрібно слідкувати за своїм харчуванням та займатися спортом. Вправи можна робити як вдома, так і в спортзалі», – зауважила Оксана. Щоправда, красуні з Франківська пощастило з генетикою, вона не схильна до повноти, тому дозволяє собі їсти все, тільки збалансовано. Тож на конкурсі франківка не обмежувала себе навіть у солодкому.

  «Міс Україна Всесвіт» тільки закінчився, але Оксана Баранецька вже бачить зміни у собі. Наприклад, у неї з’явилась велика мотивація працювати над собою та вдосконалюватись. Дівчина хоче не просто перемагати в інших конкурсах краси, але й розвиватись у інших сферах – стати телеведучою, піти на курси звукозапису, бо мріє озвучувати фільми, і вивчити досконало англійську мову.

  Людмила ОЛЕНЮК

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!