Культ особи: Ольга Ємельянова

Колишня криміналістка, франківчанка Ольга Ємельянова каже, що вміє скласти індивідуальний гороскоп для людини за датою її народження, вибрати дату для важливих подій і навіть підготувати фен-шуй-аудит для помешкання. Жінка пояснює, що це ніяка не магія, а звичайна наука – китайська метафізика.

Ольга зацікавилася нею ще п’ять років тому, коли в житті виникли певні труднощі й вона шукала відповіді, чому все склалося саме так. «Я люблю докопуватися до істини, тому спершу багато читала, – продовжує франківчанка. – Чимало почерпнула з книг відомого китайського майстра з фен-шуй Реймонда Ло. Це техніки, які завжди використовували китайські імператори. Декотрі з них навіть приховували дату свого народження – аби хтось не зміг дізнатися про їхні слабкі сторони. Потім пройшла онлайн-навчання, далі їздила в столицю на курси до майстра з фен-шуй. Спершу це було звичайним хобі, я ділилася своїми знаннями з друзями, давала якісь поради і бачила, що це дійсно працює. Так з часом завдяки сарафанному радіо за консультацією почали звертатися навіть незнайомі люди. Серед моїх клієнтів – чимало бізнесменів, які не хочуть розголошувати про нашу співпрацю, а все через стереотипи в соціумі, релігійні штампи, хоча до релігії ця наука взагалі не має жодного стосунку. Йдеться про звичайне ефективне використання енергій у просторі та часі. Астролог не каже ваше майбутнє, натомість тільки оцінює особисто для вас якість часу в той чи інший момент».

Як переконує Оля, індивідуальний гороскоп за датою народження дозволяє виявити в людини її здібності, таланти, приховані можливості, проаналізувати сумісність з партнером. Франківчанка каже, що більшість людей мають дуже поверхове уявлення і про фен-шуй, вважаючи, що, наприклад, поклавши жабку із монеткою в певний куток помешкання, можна притягнути гроші в своє життя. Насправді, як зазначає Ольга, це нісенітниця.

«Візьмімо такий приклад, – пояснює фахівець. – Аби активувати романтичні енергії в домі, потрібно покласти вазу з квітами у відповідне місце в оселі, але для кожної людини, залежно від дати її народження, це місце і навіть часовий проміжок має бути різний».

Жінка розповідає, що майстри з фен-шуй при розробці рекомендацій для планування помешкання звертають увагу лише на розміщення вхідних дверей, місце сну, робоче місце і плиту для готування їжі. Мовляв, ці чотири точки є ключовими в оселі. З іншого боку, як зазначає Ольга, варто розуміти, що облаштування квартири по фен-шуй здатне лише створити сприятливу атмосферу, а дія, енергія і вибір лишаються все ж за самою людиною.

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!