Культ особи: Роман Волосянко

Роман почав працювати з 13 років, а зараз йому 19. Він каже, що задоволений своєю роботою і змінювати її навіть не думає. І хоча хлопець наразі здобуває освіту за спеціальністю «туризм», його професія зовсім не пов’язана з обраним фахом.

«Вступив на туризм, можна сказати, випадково. Я побився об заклад із своєю подругою, сказав, що зможу навчатися разом з нею в одній групі на її факультеті – так і сталося», – розповідає Роман.

Зараз хлопець працює звукоінженером у компанії «Естрея». Пішов туди, бо любить музику і працювати на сцені, а ще – знайомитися з новими цікавими людьми. На фірмі працює уже шість років, і, звісно, були в практиці різні випадки.

«Одного разу попросили нашого співробітника увімкнути світлову пушку, яка фокусується на артистах, коли ж він її включав, у нас вибило пультову і пропав звук. Тут головне не панікувати», – каже Роман.

Якось хлопцеві довелося два концерти відпрацювати з поламаним пальцем, і лише після цього йому наклали гіпс.

«Було таке, що я не спав чотири дні, були переїзди, концерти, налаштування звуку. Спочатку було важко, я міг йти і засинати дорогою, але втягнувся, і тепер робота приносить задоволення», – розповідає він.

Мабуть, кожен, хто працює на відповідальній роботі, хвилюється, щоб всі завдання, поставлені перед ним, були ідеально виконані. Роман зазначив, що таке часом буває, але в процесі роботи минає.

«Головне – пережити першу пісню. Коли після неї все пройшло добре, то можна розслабитися. Я ніколи не залишаю робоче місце під час концерту, завжди повинен бути присутній. Не можу дозволити собі відійти, щоб поговорити з кимось не по роботі. Моє головне завдання – зробити так, щоб виступ пройшов якісно», – зауважує Роман.

Раніше він сам займався музикою, грав на гітарі у групі в Народному домі села Крихівці. Тепер зосередився виключно на роботі. Доводиться навіть пропускати навчання, буває, що на парах його нема тиждень, а інколи й місяць, тож потім треба наздоганяти, перездавати.

Але до такого життя хлопець уже звик. Каже, що батьки його теж підтримують і не забороняють працювати. Роман додає, що дуже часто його не буває вдома, поїздки на концерти можуть тривати тижнями.

Ріта БОДНАР

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!