Культ особи: Тетяна Грегораш

 • Колись Тетяна Грегораш важила 89 кілограмів, та потім почала худнути. Тепер її вага становить приблизно 50 кілограмів. Каже, що схуднути дуже просто, є загальний алгоритм дій: витрачати більше калорій, ніж споживати.

  Тетяна завжди вела активний спосіб життя, але одного разу їй поставили «невиліковний діагноз». Після цього прикарпатка і набрала свої зайві кіло. «Я вирішила, якщо і помирати, то хоч поїм», – сміється жінка. Вона вилікувалася, але при цьому уже важила 89 кг. З цією вагою зрозуміла: жити, як колись – не зможе.

  Переломним у житті Тетяни став похід у гори, в який вона зібралась зі всіма своїми кілограмами. Пішла на Ґрофу. Розповідає, що підйом саме на цю гору їй вдавався дуже легко. Та тоді Грегораш вийти на вершину не змогла. Важко було нести свою зайву вагу і рюкзак зверху. «Мені було некомфортно. Я вирішила, якщо хочу ходити в гори чи кудись їздити, то треба щось з собою робити», – пригадує Тетяна.

  Прикарпатка наголошує, головне – комфорт. Якщо людині добре при вазі 90 чи 150 кілограмів – то супер. Але їй затишно у своєму тілі не було, тому жінка взялась до роботи.

  Вона не вважає себе експертом зі схуднення і спочатку багато що робила неправильно. Скидати вагу почала силою волі і з бажанням «вмерти». Григораш вирішила перестати їсти майже взагалі.

  “Я дуже люблю хліб. Як чую його запах, то все… Зранку я нічого не їла, пила тільки каву. В обід я йшла в магазин, брала свіжу булочку і з’їдала її”, – згадує Тетяна.

  Увечері дозволяла собі трохи овочів. А коли готувала чоловікові, то все, що пробувала, не ковтала, а випльовувала. Винятками були тільки святкові дні, коли прикарпатка дозволяла собі трохи більше. Згодом до цього додала спорт.

 • Так жінці вдалося скинути зайву вагу, але вона розуміє, що це було дуже неправильно і шкідливо для здоров’я. Коли вага зупинилася на позначці 65 кілограмів і більше не рухалася, Тетяна пішла у Кавказькі гори. Там за два тижні їй вдалося-таки скинути ще 10 кілограмів.

  До речі, набирає вагу Григораш легко. Варто трохи розслабитись – і вже є плюс 3-4 кілограми. Але тепер замість дієти з булочкою Тетяна перейшла на правильне харчування. Так їй і вдається втримувати вагу в межах 50 кілограмів.

  “Я думаю, як їсти те, що мені буде корисно”, – зазначає жінка. Наприклад, Тетяна відмовилась від хімічних продуктів: чипсів, сухариків, цукерок, тортів, газованих вод тощо. Виключила з раціону і цукор та улюблений хліб. Заміняє це все корисними кашами, рагу, салатами, рибою. М’ясо не їсть ще від 13 років.

  Інколи зривається і з’їдає те, що дуже хоче. А ще Тетяна постійно займається спортом – кардіо, джампінг, йога, кросфіт.

  Тетяна підкреслює, що жінки рідко задоволені собою. Вона – не виняток. І тільки після 35 років жінка почала дякувати собі за те, що має.

  Жінкам, які хочуть схуднути, Грегораш радить: треба визначитися, чого ти хочеш, і робити це! Якщо є бажання, то методи знайдуться.

  Людмила ОЛЕНЮК

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!