Культ особи: Владислав Коркін

Коли ти студент, тобі завжди хочеться пригод. Власне пригоди для своїх друзів та знайомих влаштовує Владислав Коркін. Він навчається в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на кафедрі буріння свердловин та є членом Студентського парламенту. Щоб студенти не нудьгували, Владислав із колегами придумує різні цікавинки. Наприклад, квест-кімнати, поїздки в зону відчуження, Межигір’я, Верховну Раду чи на Говерлу.

«Я дуже люблю організовувати всякі двіжухи, займався цим ще до університету, – каже Коркін. – Але зараз у мене навчання, і в майбутньому я хочу стати нафтовим магнатом (сміється)”. У Владислава справді великі плани, які він хоче втілити в життя, проте зараз він просто поєднує пари та цікаве студентське життя.

Якось хлопець був вдома, у Полтаві, і там побачив анонс однієї нічної гри. Вона дуже сподобалась Коркіну, тому він вирішив більше про неї дізнатися.  Виявилось, що це такий собі квест за мотивами відомої гри «Дозор». «У нього грають 180 міст країн СНД, але в Україні – тільки Київ, Полтава, Одеса та Запоріжжя. Щось схоже робили ще у Донецьку», – пояснює Владислав. Так у Коркіна з’явилась ідея організувати гру в Івано-Франківську, адже раніше тут такого ніхто не робив.

«Гра проводитиметься в ніч з суботи на неділю. Площа ігрового поля складає понад 130 квадратних кілометрів, тобто все місто та його околиці», – розповідає про новинку студент. Вона розпочинатиметься в суботу о 22 годині і триватиме до 7 години ранку неділі. Учасникам відправлятимуть загадки, а ті повинні виконати завдання, тобто знайти потрібну локацію. «Якщо протягом 20 хвилин вони не відгадають, то ми про це дізнаємось, адже вони не зареєструють знайдені коди», – пояснює Коркін та додає, що у такому випадку надсилатимуть додаткову підказку учасникам. Якщо після 40 хвилин команда все ще не знайде локацію, то отримає останні 20 хвилин гри та підказку. Якщо після години часу та трьох підказок команда так і не потрапить у потрібне місце, організатори зроблять стоп-локацію і відправлять учасників далі.

Владислав із колегами сподівається, що студентам (зрештою, не тільки їм, адже запрошують всіх охочих) сподобається нова затія і в грі візьме участь десяток команд. Організатор зізнався, що разом із другом цілу ніч об’їжджав місто і шукав круті місця, щоб зробити щось справді цікаве і незвичне.

Людмила ОЛЕНЮК

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!