Культ особи: Володимир Михайлюк

 • Коли він іде вулицею, більшість людей здивовано витріщаються. 57-річний іванофранківець Володимир вирізняється у натовпі: має довгу бороду, довге волосся, ходить зі старенькою тканинною торбинкою та далеко не в новому одязі, не користується мобільним телефоном…

  Але чоловік каже, що йому байдуже до людських поглядів. Володимир має власну філософію та свій погляд на життя, а ще він мріє стати творцем кедрового заповідника. Уже зараз він вирощує кедри. Володимир їх пророщує, висаджує в горщики, і якщо йому людина подобається, може навіть подарувати. А взагалі, як він сам каже, міняє свої кедри на гроші. До речі, пересилає їх по всій Україні, має свою сторінку в соцмережі, де багато розповідає про цілющі властивості цього дерева. Іванофранківець знає, мабуть, усі кедри, які ростуть на Прикарпатті. Багато може розповідати про кедрову олію, горішки, шишки та потужну енергетику цього дерева.

  Кедр визнаний лікарською рослиною. Як показали наукові дослідження, 100 г ядер горішків кедрової сосни задовольняють добову потребу людини в амінокислотах і головних мікроелементах, як-от марганець, цинк, мідь, кобальт.

  Кедр, як і дуб, є одним із довгожителів. Він живе понад півтисячі років. Вважається, що кедр приймає енергетику від людини, яку та отримує з космосу, зберігає, а в потрібний момент віддає.

 • «Бог створив кедр як накопичувач енергій космосу, – пояснює Володимир. – Від людини, яка перебуває у стані любові, лине випромінювання. За долі секунди воно, відбившись від планет, які пропливають над людиною, знову досягає Землі і дає життя всьому живому. В Космос йде від людини тільки світле випромінювання. І з Космосу на Землю теж повертається лише благодатна енергія. Від людини, яка під впливом негативних почуттів, виходить темне випромінювання. Воно не може підійматися вгору, тому потрапляє в глибину Землі. Відбившись від надр, повертається на поверхню у вигляді виверження вулканів, землетрусів, війн… Найвищим досягненням відбитого чорного випромінювання є вплив на людину променів, які посилюють її ж власні гнівні почуття. Кедр живе 550 років. Мільйонами своїх голочок-листочків вдень і вночі він вловлює і накопичує в собі світлу енергію, увесь її спектр».

  Наталя МОСТОВА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!