Купити куртку софтшелл – які її особливості?

 • Софтшелл куртка заповнює вкрай необхідну порожнечу між легкими ізоляційними елементами та водонепроникними твердими оболонками. Вона добре дихає, але при цьому забезпечує кращий захист від негоди, ніж стандартна флісова або синтетична куртка.

  Нижче ми розберемо, які характеристики визначають софтшелл, починаючи з плетеної конструкції і закінчуючи очікуваною стійкістю до атмосферних впливів. 

  Куртки часто неправильно сприймаються як теплі, ізолюючі елементи або повністю водонепроникні, тому ми детально виклали основні міркування в цій статті. Їх збалансований дизайн робить їх незамінними куртками для широкого спектру занять цілий рік. 

  Куртка софтшелл – переваги виробу

  Перш за все, софтшелл куртка призначена для занять з високою продуктивністю, коли ви багато працюєте. Вони виготовлені з тканого нейлону або поліестеру, який є еластичним, добре пропускає повітря і досить стійкий до атмосферних впливів. В основному, якщо на вулиці прохолодно, не надто волого, і багато працюєте, softshell – чудовий варіант. Куртки пропускають достатню кількість повітря всередину і назовні, щоб регулювати температуру вашого тіла, що дає їм значну перевагу. 

  Більшість курток софтшелл мають гарну водонепроникність, що дозволяє залишатися сухими при невеликих або помірних опадах. Однак такі моделі зазвичай не є водонепроникними, і тривалі опади будуть вбиратися і в кінцевому підсумку просочувати ткану тканину. Деякі куртки softshell йдуть ще далі, використовуючи моделі з водонепроникної тканини hardshell або повністю водонепроникну / дихаючу мембрану за еластичною тканиною softshell. З цими куртками Ви отримуєте найкраще з обох світів: захист від дощу і снігу, а також відмінну повітропроникність, мобільність і відчуття комфорту поруч зі шкірою. 

  Поряд з повітропроникністю, нашою улюбленою характеристикою софтшелл є еластичність на дотик. За визначенням, зовнішня тканина performance softshell має чотиристоронню еластичність для фантастичного діапазону рухів. 

 • Кількість тепла буде змінюватися залежно від товщини та конструкції куртки, вона забезпечує більшу ізоляцію, ніж дощовик або жорстка оболонка. Найтепліші куртки softshell з’єднують фліс з внутрішньою частиною виробу, забезпечуючи майже стільки ж тепла, скільки тонка флісова куртка або синтетична. 

  Тип куртки софтшелл

  Опираючись на усю інформацію вище, зробимо такі висновки:

  • Структура тканини пропускає піт і, навпаки, запобігає проникненню зовнішніх елементів. 
  • Одяг софтшелл терморегулюється, що є невід’ємною особливістю, яка стала можливою завдяки наявності внутрішньої мембрани. Це дозволяє власнику не одягатися або роздягатися в залежності від надмірного відчуття спеки та холоду, що ідеально підходить для тих, хто працює на відкритому повітрі цілий рік. 
  • Тканина також володіє високими еластичними характеристиками. Це забезпечує чудову адаптивність до рухів, ідеально підходить для тих, хто використовує цей тип одягу для роботи. 
  • Тканина софтшелл особливо підходить для індивідуального налаштування. 
  • Його можна прати без будь-якого спеціального догляду, в домашніх умовах.

  Як ми вже згадували вище, такі варіанти чудово підходять для широкого спектру заходів на свіжому повітрі, де вам, швидше за все, доведеться добре потіти. Найпоширеніший тип софтшелл – це куртка, які використовуються як верхній одяг для активних дій в помірних умовах в прохолодну погоду. Матеріали Softshell також часто зустрічаються в туристичних штанах. Їх еластичність, повітропроникність і гідна стійкість до атмосферних впливів добре підходять для будь-чого — завдяки водонепроникності та вітростійкості такі моделі чудово підходять для осіннього та весняного використання. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!