Квартирні крадіжки найбільш поширені на Прикарпатті

За поліцейською статистикою, квартирні крадіжки є одним із найбільш поширених на Прикарпатті майнових злочинів.

Приміром,  23-річний мешканець Івано-Франківська повернувся додому з роботи й застав у своєму помешканні в будинку по вулиці Галицькій сліди перебування сторонньої особи. На це вказували розкидані по хаті речі, а головне – відсутність грошей у схованці. Господар зберігав від стороннього ока в меблевому гарнітурі 1700 доларів США та три тисячі гривень, які поклав у конверт. Судячи з того, що слідів злому на дверях не було, «домушник» зумів підібрати до них ключі. Повідомляє Афіша Прикарпаття.

З такою проблемою в середу зіткнулася й 26-річна франківчанка. Жінка виявила зникнення одинадцяти ювелірних виробів із золота, які зберігала у ванній кімнаті, та семи тисяч гривень із вітальні. В цьому випадку злодієві не довелося напружуватися, бо, виявилося, що всю ніч і до обіду квартира була… відчинена. Як свідчить практика, кількість квартирних крадіжок на Великодні свята може суттєво зрости, бо практично все населення буде гостювати, а помешкання залишаться без нагляду.

Не випадково Управління поліції охорони в Івано-Франківській області запровадило Великодню акцію, під час якої бажаючим встановити в своєму житлі чи нежилих об’єктах охоронну сигналізацію компенсують половину витрат на монтажні роботи.

Нагадаємо, У Калуші шахрайка видурила в пенсіонерки тисячу гривень, обмінявши їх на «сувенірні гроші».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!