Квартири з ремонтом – новий тренд в Івано-Франківську

 • Вимоги до сучасного житла щороку зростають. Крім якісних будівельних матеріалів, розвиненої інфраструктури (магазини, дитячі, спортивні майданчики), окремого паркінгу та затишної локації житлового комплексу, інвесторів цікавить дещо більше. Про новий тренд серед покупців Івано-Франківська розповів аналітичний центр «Blago developer».

   

  Купівля квартири – святкова подія для кожного власника. Однак після здачі будинку в експлуатацію настає період ремонту, пошуку будівельних матеріалів та придумування дизайну. Самотужки такий обсяг роботи виконати фізично важко, а щоб не допустити помилок, доводиться шукати спеціалістів. Тому переїзд господарів затягується ще на кілька місяців. Як наслідок, витрачається багато сили, коштів і часу.

  Будівельна компанія «Blago developer», провідний трендсетер в Івано-Франківську, пропонує своїм клієнтам новий рівень комфорту та нове бачення стилю житла в районі Manhattan. Тепер інвестор може придбати квартиру з готовим ремонтом у сучасному районі Manhattan. Команда професійних дизайнерів займається організацією простору та створює індивідуальний проект інтер‘єру, щоб житло стало максимально ергономічним, затишним та функціональним. Увесь ремонт і обмеблювання квартири виконують досвідчені майстри, що гарантує якість та швидкість робіт. Господарям залишається лише заїхати у власний дім.

  Квартира під ключ – популярний у Європі сегмент нерухомості, який приваблює клієнтів. Отримати готову квартиру з якісним дизайнерським ремонтом за оптимальною ціною та у максимально короткий час, заощадити кошти та уникнути зайвих стресових ситуацій може кожен.

 • Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК «Паркова алея», Comfort Park, містечку «Соборне», районі Manhattan, комплексі елітних апартаментів Parus від будівельної компанії «Blago developer».

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!