Квитки та хамство: франківці пропонують не піднімати тарифи на проїзд у маршрутках

 • Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську розпочалися громадські обговорення проекту рішення «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування».

  Нагадаємо, що проект рішення передбачає тариф на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 год. до 20:00 год. в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 год. до 23:00 год. у розмірі 7 гривень.

  Мешканка Івано-Франківська Вікторія поцікавилася, чому водії не видають квитки.

  “Якщо я заплатила за проїзд, а водій не видав квиток, то, значить, я не проїхала в автобусі, бо квиток залишився у водія”, – каже жінка.

  Натомість заступник керівника управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк зазначив, що воді зобов’язані видавати квитки.

  «За систематичні й неодноразові порушення управління складає протоколи», – зазначив він.

  Люди зауважили, що час для слухань обрали невдалий період. Мовляв, люди о 15.00 працюють, тому не мають можливості прийти на слухання.

 • «Ми також маємо робочий графік», – відповів начальник управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак.

  Пенсіонер Григорій Мельник підкреслив, що, коли раніше піднімали тарифи, долар був по 30 грн. Зараз він дешевший.

  «З того часу збирали по 4 грн, хоча долар дешевший. Ще тоді пояснювали, що тарифи піднімали через малу зарплату. Квитки видаються для того, щоб було зрозуміло, скільки людей проїхали. Але в нас квитки видають дуже рідко. Ще одна проблема – грубіянство. Тому, враховуючи це все, пропоную тариф не піднімати», – наголосив Мельник.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!