Київ вирішив відреставрувати куполи Софійського собору за 80 млн грн

 • Реставрація Софійського собору запланована на п’ять років.

  Національний заповідник «Софія Київська» відреставрує покрівлі, конструктивні системи та позолоту куполів Софійського собору за майже 80 млн грн. Про це свідчать дані, опубліковані на «Прозорро».

  Українці протестують проти реконструкції під час війни та звернулися до Держаудитслужби щодо недоречності проведення таких робіт, передає «Главком».

  Серед джерел фінансування вказуються державні та благодійні кошти, а також спеціальний фонд. Реставрація Софійського собору запланована на п’ять років. Переможцем тендеру визнана ТОВ «Металева покрівля груп» з кінцевою вартістю робіт 79 млн 203 тис грн.

  Київ вирішив у війну відреставрувати куполи Софійського собору за 80 млн грн фото 1

  Водночас зареєстровано низку звернень, зокрема, від Спілки ветеранів війни та фізичних осіб щодо недоречності проведення таких робіт під час війни до Держаудитслужби. Відповідь очікується.

  «Армії не вистачає зброї та оснащення! Бюджетні кошти в першу чергу мають бути спрямовані на фінансування Сил оборони України! Ця закупівля недоречна, неефективне, несвоєчасне, необгрунтоване використання бюджетних коштів», – йдеться в одному зі звернень.

  До теми: Зеленський в Івано-Франківську: “Бруківкою ми ворога не виженемо”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!