«Легенда Святого Різдва»: у Франківську розповіли про виставу, яку показують один раз на рік

Сьогодні, 10 січня, в Івано-Франківську розповіли про нову театралізовану музичну феєрію «Легенда Святого Різдва».

Таке свято відбудеться вже четвертий рік поспіль. У програмі концерту колядки, щедрівки, жива шопка, а також несподівані дуети відомих артистів. Різдвяну Історію можна буде побачити лише 13 січня.

Режисерка-постановниця вистави та заслужена артистка Галина Баранкевич розповідає, що підготовка до вистави розпочинається ще з вересня.

“Мене ще з літа питають про цей проект. Якщо минулоріч ми проводили філософську лінію, то цього року хочеться посмішок, інтерактиву від залу та нових емоцій. Найважливіше, на чому ми робимо акцент у теперішній історії – це збереження сімейних цінностей. Якщо для театру “Легенда Різдва” вже стала традицією і глядачі приходять цілими родинами, то це вже традиції, які зміцнюють родину”, – акцентує авторка проекту.

“Ця подія є вагомою цеглинкою у духовності нашої нації. Ми раді традиційно на Старий новий рік запросити вас до нас на Різдвяну феєрію”, – розповідає Ростислав Держипільський.

А вже 13 січня заслужена артистка України Галина Баранкевич разом з командою запрошує глядачів на нову Різдвяну Історію. Головною героїнею господинею дому та матір’ю буде сама Галина Баранкевич. Також вона додала, що у виставі виступить близько 800 колядників.

Читайте також: в Івано-Франківську співала і колядувала Ніна Матвієнко (ФОТО, ВІДЕО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!