Легендарний піаніст Майдану зіграв у Франківську на благодійному концерті

 • Сьогодні, 22 лютого, в обласній філармонії відбувся благодійний вечір-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  Зі своєю концертною програмою виступили студенти та викладачі Івано-Франківського національного медичного університету, співачки Вікторія Ватащук і Галина Баранкевич, а також воїни АТО.

  «Наш університет щороку вшановує пам’ять загиблих. Щороку ми збираємо свої сили, свій талант, свою душу для того, щоб віддати шану і згадати всіх полеглих за волю і незалежність нашої держави» – каже художній керівник ІФНМУ, режисер вечора Марія Цвік.

  Студент ІФНМУ та учасник заходу Арсен Вітрецький розповідає, що для нього честь брати участь у благодійному заході, він і сам постійно намагається долучатись до підтримки воїнів АТО.

  Ще одним учасником дійства був запрошений з Києва гість, легендарний музикант Майдану Piano Extremist, який виконав декілька власних композицій. Кожна з них має свою унікальну і водночас трагічну історію-присвяту, але усіх їх об’єднує одна думка – прагнення світлого життя без війни.

  «Мої твори сумні, бо написані після таких же подій. Коли в країні йде війна, по-іншому писати неможливо», – каже піаніст зі сцени.

 • Усі кошти, зібрані під час концерту, будуть перераховані на лікування онкохворим госпітальєрам, волонтерам Сергієві та Тетяні Морозам.

  «Це було дуже неочікувано для мене. Я ніколи не міг подумати, що з такими світлими людьми, як Сергій і Тетяна, могла статись така біда. Але я вірю, що зібрані кошти допоможуть їм» – каже франківський госпітальєр Мишко Адамчук

  Нагадаємо, студенти ІФНМУ влаштували романтичний вечір поезії та пісень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!