Лекції до ранку: студенти одного з вишів Івано-Франківська провели ніч на парах (відео)

 • Ніч на парах провели студенти одного з вишів Івано-Франківська.

  На викладачів при цьому не образилися, адже ті, як і молодь, на пари прийшли у піжамах й теми для лекцій обрали геть не нудні, інформує ТСН.

  В піжамах, халатах, тапочках на заняття чимчикують студенти об 11 вечора. На вході викладачі, теж у домашньому одязі, влаштовують фейсконтроль. Неповнолітнім першокурсникам сьогодні до університету зась, юридично час недитячий.

  У нічному розкладі чотири пари: історія, економіка, туризм, фізкультура. Не за столом, на ліжку, вмощується лектор.

  “Податок на очі діяв за Перта Першого в Башкирії – за зелені очі, за які доводилось платити 10 алтин”, – розповідає лектор.

  Серйозні речі проти ночі студентам пояснюють жартома.

  “У нас 70% той самий ген розвитку, що і у свині. Тому напевно десь потрібно переглянути еволюційну теорію, що ми не від людиноподібної мавпи пішли, а від свині. В цьому є логіка, бо ми часто свиноподібними людьми стаємо”, – жартує викладач.

  Пари проходять при свічках: університет світло не економить – так створює атмосферу. Педагоги сподіваються, після таких ночей студенти захочуть вчитися й удень.

  «Знаєте, колись така побутувала думка, якщо ти щось прочитав перед сном, то краще запам’ятав. От ми цим стереотипом скористалися і вирішили вночі давати знання. Перевіримо, наскільки воно спрацює», – каже проректор університету Олег Андрухів.

  «Прийти в такому одязі досить незвично.Так ми даємо студентам зрозуміти, що ми відкриті до них, що вони не повинні боятися нас, як викладачів», – додає викладач університету Михайло Мельникович.

  Сон морить, деякі студенти засинають просто на занятті, о четвертій ранку. Хто втомився, викладачі не чіпають. Натомість усіх бадьорих ведуть нічним містом на лекцію з туризму.

  Здоров’я жодного студента через недоспану ніч в університеті не постраждало: відвідини цих занять були добровільними, та й викладачі оцінок не ставили. Відтак невдовзі викладачі планують свій нічний експеримент повторити.

  Нагадаємо, що нещодавно у Франківську відзначили 74-ту річницю заснування ІФНМУ. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!