ЛГБТ-програма і 250 фільмів: у Києві стартував фестиваль “Молодість”

 • У Києві стартував 46-й міжнародний кінофестиваль “Молодість”. Урочисте відкриття відбулося в Театрі імені Івана Франка.

  У програмі фестивалю традиційні міжнародний і національний конкурси, французька, німецька та скандинавська панорами, нічні покази короткометражок, дитяче кіно, а також програма “Сонячний зайчик”, присвячена ЛГБТ-тематиці, пише ТСН.

  Новими в цьому році стануть панорама литовського і угорського кіно та програма, що складається з фільмів жахів. Усього “Молодість” покаже 250 стрічок. Цього року відбудеться чотири прем’єрні покази українських фільмів. “Молодість” має потрапити до Книги рекордів Гіннеса, тому що це єдиний міжнародний кінофестиваль у світі, який починає свою роботу і відкривається без копійки державних чи місцевих грошей.

  Ми призвичаїлися до цього. Ми розуміємо, що ситуація в Україні непроста”, – розповів гендиректор “Молодості” Андрій Халпахчі.

  Дитячу програму “Молодості”, яка цьогоріч проходить втретє, відкрили українським анімаційним фільмом “Микита Кожум’яка”. Презентував його актор Віктор Андрієнко, який озвучив одну з ролей. Усього в дитячій програмі покажуть 7 картин. Оцінювати фільми буде окреме дитяче жюрі.

 • Фільм-відкриття “Молодості” – французька стрічка “Життя” Стефана Брізе. Його знято по роману Гі де Мопассана. Стрічка отримала головну нагороду на Венеціанському кінофестивалі. “Молодість” триватиме до 30 жовтня.

  Читайте також: Алла Івашина пройшла у наступний тур вокального шоу “Х-Фактор”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!