Лікарня в Калуші отримала апарат штучної вентиляції легень від благодійників

Лікарня в Калуші отримала від Parimatch Foundation апарат штучної вентиляції легень.

У світі спостерігається серйозна епідемія коронавірусу COVID-19. Україна –  не виключення. В Івано-Франківській області вже захворіли 3 611 тисячі людей, одужали наразі тільки 1362 пацієнти.

Крім того, ситуація в  країні ускладнена ще й іншими соціально-економічними проблемами, які подолати Україна зможе тільки спільними зусиллями держави, соціально-відповідального бізнесу та суспільства.

Parimatch Foundation виділили 10 млн грн. для потреб українських медичних установ. Підтримку отримали 13 опорних лікарень у Києві, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.  22 липня апарат штучної вентиляції легень AHP300 виробництва Allied Healthcare Inc доставили у Центральну районну лікарню калуської міської та районної рад Івано-Франківської області.

“Останнім часом ситуація із захворюванням COVID-19 дещо погіршилася. Це пов’язано з безпечністю населення, недотриманням елементарних правил. Деякі лікарні області переповнені і хворих везуть нам із сусідніх районів. Ми навіть не можемо людей у відпустки відпустити, бо немає ким їх замінити. Звісно, весь колектив відчуває допомогу, не тільки щодо надання апарату ШВЛ, всі пам’ятають, коли були передані засоби захисту, адже цих речей завжди не вистачає, їх використовують кожен день. Це має велике моральне значення для лікарів, які відчувають підтримку”, – каже Іван Красійчук, головний лікар Центральної районної лікарні калуської міської та районної рад.

Ще на початку карантину для лікарів цього медичного закладу та центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківської міської ради фонд організував допомогу та передачу засобів індивідуального захисту — загалом передали 474 респіраторів, 1400 хірургічних рукавиць та 500 захисних костюмів.

“Цього року весь світ зіштовхнувся з серйозним випробуванням — COVID-19. На жаль, Івано-Франківщина знаходиться на передовій боротьби з вірусом. І сьогодні наш прямий обов’язок — допомогти лікарям і створити гідні умови для лікування наших громадян”, — прокоментувала Президент Parimatch Foundation Катерина Білоруська.

Нагадаємо, канадська діаспора передала тести на COVID-19 та маски Надвірнянській лікарні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!