Лісівники Прикарпаття очищають ліс від бур’янів (фото)

Упродовж декількох років лісівники Прикарпаття дбають про молоді насадження, створюючи сприятливі умови для їх росту та розвитку, знищуючи бур’яни, поросль малоцінних порід.

Про це інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

У сприятливий час для росту трав’янистої рослинності, лісівники Прикарпаття проводять догляди за цьогорічними лісопосадками та лісовими культурами, створеними у попередні роки.

Протягом року вони мають виконати певний комплекс агротехнічних і лісівничих заходів за лісовими культурами на площі понад три тисячі гектарів.

Вчасне просапування, окошування міжрядь створить сприятливі умови для росту головних лісоутворюючих порід, покращить водний і температурний режим, усуне негативний вплив трав’янистої рослинності та другорядних порід на молоді культури, сприятиме їх інтенсивному росту. Знищення бур’янів та трави знизить ймовірність поширення вогню в лісових масивах“, – йдеться в повідомленні.

Кількість, тривалість і терміни доглядів у кожному лісництві визначають за погодно-кліматичними умовами, типом лісорослинних умов, способом обробітку ґрунту та методом створення лісових культур.

Нагадаємо, навесні 2020 року лісівники держлісгоспів Івано-Франківщини заліснили площу понад 450 гектарів.

До слова: У Карпатах лісівники відновлюють вівчарство (відео) У Карпатах лісівники відновлюють вівчарство (відео)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!