Лісівники закликають прикарпатців правильно утилізувати новорічні ялинки

 • Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства вирішило допомогти іванофранківцям з утилізацією новорічних ялинок.

  Різдвяні свята добігають кінця. Дехто з франківців починає прибирати з помешкань головний атрибут свята – новорічну ялинку. Найчастіше зелених красунь містяни залишають біля смітників, і мало хто знає, що вони можуть стати хорошою поживою чи забавкою для тварин Галицького національного природного парку.

  Обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує мешканцям Івано-Франківська привозити живі ялинки на територію Рибненського лісництва (поблизу автобазару). Також вітається доставка новорічної красуні власними силами на територію Галицького НПП (с. Крилос, Галицький район). Щоб спростити транспортування ялинки, радимо обламати гілки від стовбура та спакувати їх у полотняний, паперовий чи синтетичний мішок.

  Ваша новорічне деревце стане потіхою для диких звірів. Адже ведмеді, наприклад, люблять гратися з ним, а олень носить їх на рогах. Також гілки ялинок використають як підстилку чи для обігріву помешкань диких тварин.

  Застереження!

  Лісівники просять приносити ялинки без прикрас, фрагментів дощику, конфеті, вати та інших небезпечних для тварин матеріалів. Не прийматимуться ялинки, що піддавалися обробці штучним снігом, барвниками, ароматизаторами, що залишили на гілках безліч шкідливих речовин.

 • Читайте також: Головну ялинку України, привезену з Прикарпаття, пустять на тріски

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!