“Lords of the Sound” дадуть ювілейний концерт в Івано-Франківську

7 жовтня 2019 року у Івано-Франківську – ювілейний концерт від “Lords of the Sound”. Краще за 5 років!

Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру “Lords of the Sound”. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.

Читайте також: До Івано-Франківська приїде фрік-кабаре “Dakh Daughters”

За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.

Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це – кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу: “Шерлок Холмс”, “Реквієм за мрією”, “Кримінальне чтиво”, “Матриця”, “Скажений Макс”, “Мулен Руж”, “Термінал”, “Місія нездійсненна”, “Агент 007”, “Майстер і Маргарита”, “Професіонал”, “Поліцейська академія”, “Щелепи”, “Одного разу в Америці”, “Найвеличніший Шоумен” та інші.

Концерти “Lords of the Sound” наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!

До теми: Тисячі франківців прийшли послухати “Pianoбоя” та “Цвіт Кульбаби” (фоторепортаж)

Молоді, запальні, артистичні “Lords of the Sound” занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 7 жовтня 2019 у драмтеатрі Івана Франка на концерті «Краще за 5 років»! В концерті приймають участь музиканти оркестру “Lords of the Sound”.

Солісти: Ярослав Радіоненко та гості шоу.
Диригенти: Шахрох Фатхізаде, Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.

Квитки – тут: concert.ua/uk/booking/lords-of-the-sound-ivano-frankivsk/

Сторінка події на фейсбуці – тут: facebook.com/events/2131216343844486/

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!