Лукашенко заявив, що “західні спецслужби” готують провокацію в Польщі

 • Провокації проти цивільного населення, щоб звинуватити Білорусь і Росію.

  Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко заявив, що “західні спецслужби” нібито готують провокацію. Про це, як пише “Європейська правда”, повідомило державне агентство Білорусі “Белта”.

  Лукашенко озвучив свою заяву на розширеній нараді з керівним складом державних органів системи забезпечення національної безпеки.

  “Усі здобуті розвідкою сценарії різного роду провокацій, проведення екстремістських акцій із залученням бойовиків, які перебувають на території України, Польщі та Литви, ми знаємо і негайно оприлюднюємо, наскільки це можливо. Зараз підтримаємо цю традицію. Ще одна оперативна інформація. Дослівно цитую (це вже для поляків важливо): “польська та американська розвідки готують великомасштабну провокацію проти цивільного населення Польщі, в якій звинуватять Росію і Білорусь”, – розповів Лукашенко.

  Він також заявив про польські спроби нібито вербування білоруських посадовців.

  “Одночасно Варшава намагається завербувати високопоставлених білоруських чиновників, які зможуть замінити наших “тихушек” і “лахушек”. Вони шукатимуть і створюватимуть нових лояльних до Заходу і більш ефективних діячів тут. У хід підуть усі методи – від банальних підкупу і шантажу до погроз життю і здоров’ю вам і вашим близьким і рідним. У фокусі уваги може бути хто завгодно”, – заявив білоруський диктатор.

  Читайте також: Білорусь оголосила контртерористичну операцію біля кордону України, – у ДПСУ відреагували

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!