Львівська фірма побудує в Надвірній басейн за 65 млн грн

 • Відділ будівництва, енергетики та охорони довкілля Надвірнянської РДА 11 лютого підписав договір із приватним підприємством «Спецбуд-Захід» на будівництво басейну у Надвірній за 65 млн грн.

  Технічним завданням передбачено нове будівництво спортивного плавального басейну та завершення будівництва спортивного залу, фундамент та каркас якого вже існує, пишуть  “НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ”.

  Приміщення басейну буде двоповерхове, доріжки довжиною 25 метрів. Одночасно тут зможуть перебувати до 48 людей. Підрядник встановить системи для очистки та дезінфекції води, проведе водопостачання, опалення та інші комунікації. Придбає меблі та облаштує гардероб. Для нагрівання води частково використовуватимуть сонячні колектори, які встановлять на даху будинку. Роботи планують завершити до кінця 2022 року.

  Очікувана вартість закупівлі становила 77,8 млн грн. Відтак, економіях на торгах в результаті аукціону – 12,8 млн грн. Окрім переможця, участь у закупівлі взяли ще шість компаній, дві з яких пропонували свої послуги дешевше. Це ПП «ГалКомБуд» з ціною  60,9 млн грн та ПП «ІФ-Капіталбуд» із ціною 61 млн грн. Спершу договір мали укласти з «Галкомбудом», але рішення скасували через скаргу до Антимонопольного комітету, яку подав «Спецбуд-Захід».

  Причиною стало те, що у конкурента не було ліцензій на здійснення висотних робіт, а також не надані усі документи українською мовою. «ІФ-Капіталбуд» також відхилили через відсутність низки документів.

 • До теми: Івано-Франківський центр швидкої допомоги отримає 20 «швидких» за 47 млн грн

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!