Львівські десантники звільнили декілька сіл на півдні України

 • Десантно-штурмові війська ЗСУ заявили про визволення від російських окупантів населених пунктів у південних областях України.

  Про це повідомила 80-а окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ зі Львова.

  “Воїни Десантно-штурмових військ ЗС України успішно продовжують визволяти від російських окупантів українські населені пункти в південних областях України”, – кажуть у бригаді.

  Нещодавно підрозділами 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ була проведена блискуча операція щодо знищення сил підрозділів російської федерації.

  “Враховуючи певні обставини, ми не можемо детально розкривати хід проведення даної операції. Проте відзначимо, що діяли львівські десантники дуже успішно. Зокрема, були завчасно проведені необхідні заходи для виявлення та подавлення вогнем пунктів управління, вогневих засобів та інших важливих об’єктів противника. Після цього штурмові підрозділи пішли у наступ”, – додають десантники.

  Отримавши значні втрати, російські окупанти були деморалізовані та почали відступати, залишаючи зайняті позиції. В результаті львівські десантники звільнили від окупації декілька українських населених пунктів.

  “Ми продовжуємо вести бойові дії, знищуючи окупантів на своїй рідній землі. Вірте нашим воїнам, вірте Збройним Силам України! Слава ДШВ!”, – зазначили в 80-й бригаді.

  Читайте також: “Москва” горить: ЗСУ ракетами “Нептун” вдарили по російському кораблю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!