Любов до алкоголю перемогла: на Калущині у горе-батьків хочуть забрати сина

 • Нещодавно працівники Служби у справах дітей Калуської міської ради двічі відвідали сім’ю, з якої вісім місяців тому тимчасово вилучили 13-річного сина.

  Як йдеться на сторінці служби у соціальній мережі, малолітнього хлопчика забрали до закладу соціального захисту на його ж прохання.

  “Перебувати в нестерпному середовищі постійно п’яних батьків хлопець втомився. Батькам дали шанс виправитись, і, зрештою, повернути дитину додому”, – пишуть в службі.

  Працівники додають, що за час перебування в установі, дитина чекала, коли її заберуть додому і вірила, що батьки поміняють любов до алкоголю на любов до сина.

  “Працівники центру соціальних служб всіляко намагались допомогти сім’ї мінімізувати складні життєві обставини, інколи вже здавалося, що шанс був: батьки влаштовувалися на роботу, мати прибрала в помешканні, обіцяла, що отримає кошти та забере сина, минулого тижня вона написала заяву про повернення дитини на виховання в сім`ю. Однак, після отримання зарплатні, батьки знову купили алкоголь”, – йдеться в дописі.

  Як зазначають у службі, матір дитини на телефонні дзвінки не відповідала і не забрала сина із закладу соціального захисту. Соціальні працівники прибувши на місце проживання горе-батьків застали обурливу картину.

 • Розпочали процедуру позбавлення батьківських прав.

  До теми: ювенальна превенція прийшла до багатодітної мами, яка занедбала своїх синів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!