Лише деякі послуги: стало відомо, коли в Івано-Франківську відкриють ЦНАПи

Сьогодні, 17 квітня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про стан справ у місті під час карантину. 

Мер повідомив, що з 21 квітня в Івано-Франківську відкриють Центри надання адміністративних послуг. Проте вони працюватимуть з обмеженнями. ЦНАПи будуть відкриті з понеділка по четвер з 9 до 17, а в п’ятницю з 9 до 16. Субота та неділя – вихідний. Також у приміщенні не зможуть перебувати понад 10 осіб. 

“Ми зобов’язані це робити. Дуже багато людей зверталося”, – каже Руслан Марцінків. 

Так, центри зможуть оформлювати та видавати паспорти франківцям, вклеювати фотокартки до паспорта у 25 та 40 років, обмінювати посвідчення водія, здійснювати державну реєстрацію нового транспортного засобу, погоджувати маршрут руху транспорту під час перевезення небезпечних вантажів, надавати дозвіл на участь у дорожньому русі, здійснювати державну реєстрацію народження, надавати реєстрацію місця проживання та зняття реєстрації, оформлювати та видавати довідки про реєстрацію. Також буде змога отримати інформацію з реєстру та внести відомості, видаватимуть ордери на поручення об’єктів благоустрою, призначатимуть державну допомогу сім’ям та дітям, а також надаватимуть державну реєстрацію права власності та реєструватимуть ФОП. 

Нагадаємо, у Франківську заборонили працювати всім ринкам. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!