Лицарі, повітряні кулі та Familia Perkalaba: в Галичі пройде історичний фестиваль

 • Сьогодні, 6 серпня, в Івано-Франківську розповіли, чим дивуватиме фестиваль історичної реконструкції “Галицьке лицарство”.

  Дійство пройде 8-9 вересня в рамках святкування 1120-ї річниці від заснування Галича. За словами організаторів, фестиваль має на меті показати історичні традиції та дати гостям можливість відчути дух древності.

  У програмі – лицарський турнір у різних номінаціях, вистава на середньовічну тематику з використанням вежі Галицького замку, мотопробіг, фаєр-шоу, автентична кухня та багато іншого. Лицарі битимуться в обладунках, максимально наближених до автентичних галицьких середньовічних лат – звісно, з певними змінами, передбаченими турнірними правилами.

  Під час фестивалю діятиме локація з повітряними кулями, дитячий простір та ярмарок старовинних промислів. А розважатимуть гостей різноманітні музичні гурти, зокрема – “Familia Perkalaba”.

  “Фестиваль є елементом втілення регіональної програми “Давній Галич”, показує, що ми розвиваємо нашу культуру та шануємо історію. Є ще чимало технічних питань і труднощів, але ми з ними впораємось” , – розповів Сергій Адамович, співорганізатор фестивалю “Галицьке лицарство”.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, цьогоріч місто Галич святкує свою 1120-ту річницю. На відзначення цієї дати підготували чималу програму, що захоплюватиме публіку. Серед низки заходів є і фестиваль «Галицьке лицарство». Детальніше про те, чим організатори дивуватимуть глядачів, дізнавалися журналісти «Галицького кореспондента».

 •     

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!