“Любов і блогери”: у Франківську показали фільм про “пригоди на всю голову”

 • В Івано-Франківську відбувся допрем’єрний показ українського фільму “Любов і блогери” за участю творчої групи.

  12 січня у кінотеатрі “Космос” актори Ольга Сумська, Євген Таллер, Інна Приходько, Іван Кухарчук, Анастасія Єлисеєва презентували нову українську кінострічку “Любов і блогери”, пише “Галицький кореспондент”.

  Офіційний синопсис: містечку Кагаплик скоро настане повний  “гаплик”: знову вибори, знову корумпований мер, знову одне й те саме… Виправляти “мерську репутацію” приїжджають п’ятеро  зірок інстаграму. На них будуть чекати пригоди “на всю голову”, реальна змова і, звичайно, історія справжнього кохання!

  Це божевільна синергія таланту блогерів та іменитих акторів, яка точно не залишить глядачів байдужими”.  Романтична комедія “Любов і блогери”, яка зібрала провідних українських акторів та блогерів на одному знімальному майданчику, стартує в українських кінотеатрах з 20 січня 2022-го року.

  Поєднання блогерів та іменитих народних акторів спершу трохи лякало блогерів, а потім навпаки. Жартують, що коли у кадр заходила Ольга Сумська, то вони відчуваючи її енергію, грали трохи краще.

  «Ми поєднали абсолютно несумісне на перший погляд, – каже Сумська. – Але ми живемо у цьому часі, тому сподіваємося всім сподобається. Вчора ми були в Львові, якщо там сміялися, то ви теж будете сміятися».

  Фільм розповідає про різні покоління, про сучасні ЗМІ та старі, провінційні. Стрічка є пригодницькою, тому там багато різних несподіваних моментів. Відтак актори запевняють, що буде цікаво.

  “Тут поєднують абсолютно різні формати: блогери і нормальні люди”, – сміється Ольга Сумська .

  Фільм зняли за 18 днів. Знімали майже усе в Києві, а деякі сцени в Ірпіні та Бучі.

  Прем’єра – 20 січня, тоді фільм зможе побачити кожен франківський глядач.

  Нагадаємо, “Зарваниця”: франківцям презентували фільм про прочан (ФОТО)

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!