Любов і подвиги: Володимир Зеленський привітав українок з 8 березня

 • Президент України Володимир Зеленський привітав українських жінок з днем 8 березня.

  Привітання президент опублікував на своїй сторінці в соцмережі.

  “У моєму дитинстві 8 березня чоловіки дарували жінкам квіти й говорили про те, як своєю любов’ю, красою та турботою вони надихають «сильну стать» на подвиги. Але насправді жінки і самі здійснюють подвиги. Щодня. Вони боронять Батьківщину, навчають дітей, лікують і рятують життя, керують компаніями, роблять наукові відкриття і створюють мистецтво. Примудряються поєднувати роботу, сім’ю, друзів, відпочинок, спорт, саморозвиток, благодійність та ще й пам’ятають, де ми, чоловіки, поклали свої речі.

  Ми готові допомагати вам у всьому, щоб ви могли стати тими, ким бажає ваша душа. Адже ми вас любимо. З Міжнародним жіночим днем! Нехай всі ваші мрії здійснюються”, – йдеться у привітанні Зеленського.

  Нагадаємо, Міжнародний жіночий день  — щорічне свято, що відзначається 8 березня як символ боротьби жінок за свої права.

 • У деяких країнах, в яких відзначається цей день, жінкам дарують квіти та подарунки. Цей жест феміністки знаходять недоречним, оскільки вважають, що день повинен привертати увагу до проблем нерівності.

  Читайте також: Не відбирайте у жінок «празнік»?

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!