Люди прийшли до ОДА вимагати ремонту дороги Долина–Велика Тур’я (фото)

 • Жителі шести сіл, через які проходить дорога місцевого значення Долина–Велика Тур’я, приїхали на переговори до Івано-Франківської облдержадміністрації.

  Люди кажуть, що влада громади та області не дотримується обіцянок відремонтувати цей автошлях, повідомляє Суспільне.

  Також жителі вважають, що ДП “Дороги Прикарпаття” не якісно виконує роботи.

  Дорогу Долина-Велика Тур’я капітально не ремонтували більше 30 років, розповідає жителька села Рахиня Тетяна Медведчук. Після чотирьох протестів та випадку, коли швидка допомога не встигла врятувати пацієнта, люди домоглися початку ремонту. Після розмов із представниками облдержадміністрації частину дороги почали лагодити на початку вересня. Проте Тетяна Медведчук каже, що місцеві жителі скаржаться на те, що ремонт неякісний.

  “Вони узбіччя не чистять. Там є аварійні ділянки, то вони їх пропускають. Вони сказали, що будуть тільки до колії робити, відповідно за проєктом. А ми хотіли, щоб зремонтували вище залізничної дороги той підйом, бо він є аварійний. Нам пообіцяли, що його полагодять ямково, виділять ще 500 тис. грн на ямковий ремонт. Ми хотіли, щоб нам сказали, скільки кілометрів дороги зроблять або дали якісь документи. Але нам нічого не дали”, — сказала Тетяна Медвечук.

  Заступник голови Долинської тергромади Андрій Курташ каже, що зараз дорога до Великої Тур’ї є однією з найгірших в районі та потребує негайного ремонту. За його словами, місцева влада намагатиметься надати шляху статус дороги регіонального значення.

  “Безперечно, якщо би тут були представники інших громад чи інших старостинських округів, вони б казали: “Ще б моя, ще б моя дорога…”. Але “розірватися” ми не можемо. Тому в нас є, грубо кажучи, пріоритет № 1 – цей, з громадою якого ми сидимо”, — розповів Андрій Курташ.

 • Виконувач обов’язків директора державного підприємства “Дороги Прикарпаття” Роман Сілецький розповідає, що зараз підрядна організація, яка розпочала ремонт на ділянці дороги, працює безкоштовно. Заплатити за її послуги, за словами Романа Сілецького, підприємство планує до кінця року.

  “Виділимо пів мільйона гривень для ямкового ремонту. Це, зрозуміло, не вирішить питання. Бо дорога велика — більше 20 кілометрів. І вона — у жахливому стані. І там треба багато вкласти. Але цього року — трішки якісь проблемні ділянки, так як просять люди. Це — підйом, він аварійний і небезпечний. Це ми зробимо”, — сказав Роман Сілецький.

  Читайте також:  На Прикарпатті триває ремонт дороги Богородчани-Гута

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!