Майбутнє освіти Прикарпаття – за опорними школами, – Денис Шмигаль

 • У рамках робочої поїздки до Матеївецької об’єднаної територіальної громади голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль відвідав заклади освітньої сфери, зокрема, оглянув опорний заклад Замулинецький ліцей, Залучанську початкову школу та Дебеславцівську гімназію.

  На сьогодні Замулинецький ліцей є однією із 14-ти опорних шкіл Прикарпаття. Її філіями є Матеївецька гімназія, Семаківська та Переривська початкові школи. Освітніми послугами забезпечуються 433 дитини, для яких створено якісні умови для здобуття знань. Зокрема, придбано сучасне мультимедійне обладнання, проведено ремонти навчальних кабінетів.

  За словами Дениса Шмигаля, матеріально-технічна база опорних шкіл на Прикарпатті є однією з найкращих в освітній галузі не лише в області, а й серед інших регіонів. Однак таких закладів на Івано-Франківщині значно менше порівнюючи з іншими областями.

  «Опорна школа концентрує усю необхідну для отримання якісних освітніх послуг матеріально-технічну базу, забезпечує рівний доступ усіх дітей до знань, – наголосив Денис Шмигаль. –  Переконаний, що майбутнє освіти – за опорними школами».

  Зазначимо, що впродовж поточного року в області створено п’ять опорних шкіл. Освіту в цих закладах здобувають понад п’ять з половиною тисяч прикарпатських школярів. Прикметно відзначити, що за останні чотири роки матеріально-технічну базу опорних шкіл зміцнено на майже 56 мільйонів гривень.

  Фінансовий ресурс дав змогу створити якісні умови для дітей, які навчаються в таких освітніх закладах. Зокрема, сучасним мультимедійним обладнанням облаштувати навчальні кабінети та лабораторії, забезпечити підвіз дітей до шкіл новими автобусами.

  Читайте також: «Лайки» замість оцінок – як калуська вчителька прививає любов до математики

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!