Майно калуської «Оріани-Еко» виставили на торги вдруге

 • Стартова ціна об’єкта на торгах становить близько 11 млн 160 тис. гривень.

  На платформі електронних торгів «СЕТАМ» 19 червня повторно оголосили аукціон з продажу частини цеху технологічного транспорту загальною площею 7011 кв. метрів, що розташований за адресою: м. Калуш, вул. Шахтарська, буд. 7. Заявки на участь в аукціоні прийматимуть до восьмої ранку 19 липня, вже за годину цього ж дня запланований аукціон. Продавцем нерухомого майна є Калуський відділ державної виконавчої служби.

  В оголошенні зазначено, що у складі майна на торги виставлено адміністративно-побутовий корпус гаражу білазів (691,2 кв. метрів), виробничий корпус гаражу білазів (5006 кв. метрів), паливно-заправочний пункт зі сховищем, насосна, навіси, огорожа тощо. Приміщення розташовані на земельній ділянці загальною площею 2,6351 га, що є комунальною власністю та знаходиться в користуванні відповідно до  договору оренди землі від 21.06.2018 року.

  Частину цеху технологічного автотранспорту виставили на торги вдруге, причому зі зниженою ціною, інформують «Вікна». 

  Нагадаємо, оголошення про проведення перших торгів на платформі «СЕТАМ» оприлюднили 17 травня, аукціон було заплановано на 16 червня. Однак він не відбувся. Стартова ціна об’єкта на торгах тоді становила понад 13,1 млн гривень.

  Майно, яке пробують приватизувати на електронних торгах у статутний капітал ТОВ «Оріана-Еко» передало АТ «Оріана» (саме «Оріані» належить 51% ТОВ «Оріана-Еко»). Виконавча служба виставила його на торги для того, щоб виконати рішення судів про стягнення з ТОВ «Оріана-Еко» заборгованості з орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності.

  До теми: У Калуші планують відновити роботу АТ «Оріана» після 18 років простою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!