Майже 50 онкохворих Калуської ОТГ отримають допомогу на лікування

 • Днями постійна депутатська комісія Калуської міської ради з гуманітарних питань розглянула і погодила кілька проєктів рішень щодо виплат допомоги відповідно до міської програми соціального захисту на поточний рік.

  Зокрема, у лютому на розгляд міської ради винесуть питання про виділення одноразових грошових допомог на лікування 49-ти осіб з онкологією. З них 36 – мешканці міста, 13 – із сіл, які увійшли до складу Калуської міської об’єднаної територіальної громади, інформують “Вікна”

  Загалом їм виплатять 229 тисяч гривень.

  Нагадаємо, міською програмою соціального захисту для виплати допомоги на лікування онкологічних хворих передбачено 1,4 мільнів гривень. За перші два місці року такі допомоги виділили вже 81-му жителю громади на загальну суму понад 380 тисяч гривень.

  Також комісія підтримала виділення допомоги на лікування восьми дітей з діагнозом цукровий діабет. Розмір такої допомоги – 5 тисяч гривень. Загалом  виплатять 40 тисяч гривень, а програмою соціального захисту на виплати допомоги для лікування дітей з цукровим діабетом передбачено 136 тисяч гривень на рік. У січні-лютому таку допомогу виділили для 11-ти дітей.

  Одноразову допомогу також отримають троє учасників АТО. З них двом заявникам виплатять по 5 тисяч гривень, одному, який отримав травму, 20 тисяч гривень – це максимальний розмір допомоги.

  До теми: Мамі та дітям із Калущини, які постраждали від вибуху котла, потрібна допомога

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!