Понад дві треті населення Галицького району підписали декларації з лікарями

 • Сьогодні, 10 січня 2019 року, в Галицькій райдержадміністрації відбулася розширена нарада з сільськими головами, керівниками та працівниками медичних закладів району.

   На порядок денний засідання було винесено питання щодо стану реформування первинної медичної допомоги в Галицькому районі, повідомляють у прес-службі Галицької РДА,

  Як відомо, в 2018 році в Україні стартувала медична реформа, суть якої полягає у впровадженні нової моделі фінансування за принципом “гроші йдуть за пацієнтом”.

  Розпочалася вона з первинної ланки медицини, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, які отримуватимуть щорічну фіксовану виплату за обслуговування кожного пацієнта, з яким вони підписали договір.

  Однією з обов’язкових умов реформування, є автономізація закладів первинної медичної допомоги, тому рішенням 21 сесії районної ради сьомого скликання від 30.03.2018 р. комунальний заклад було реорганізовано у комунальне некомерційне підприємство “Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги”.

  Керівник КНП Іван Цибух наголосив, що наразі підписано 21815 декларацій з пацієнтами, що становить 73% від загальної кількості населення району.

  На нараді розповіли, що минулого року для медзакладів району придбали 15 комплектів комп’ютерної техніки на загальну суму 265,0 тис. грн., всі заклади підключені до електронної системи охорони здоров’я e-Health, проведено реконструкцію та капітальні ремонти закладів ПМД на загальну суму близько 4,4 млн. грн., на оснащення закладів ПМД з районного бюджету виділено 250,0 тис. грн.

 • Повідомили також і про те, що  в с.Дорогів розпочнеться будівництво лікарської амбулаторії.

  Серед нововведень 2019 року – перехід на електронний документообіг.

  Зверніть увагу: Цьогоріч учні 9-х класів не здаватимуть ДПА у формі ЗНО

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!