Майже три мільйони українців скористалися безвізом протягом двох років

 • Два роки тому, з 11 червня 2017 року, офіційно вступив у силу безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом.

  З початку дії безвізового режиму українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн ЄС, пише пресслужба ОДА.

  9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, із них майже три мільйони українців скористалися режимом безвізу.

  Найбільша кількість наших співвітчизників – понад один мільйон осіб перетнули кордон із Польщею. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону по безвізовому режиму склав понад 350 тисяч та більше 245 тисяч осіб відповідно. Близько 226 тисяч осіб перетнули кордон зі Словаччиною.

  Крім того, зауважимо, що майже один мільйон українців скористалися авіаційним сполученням. Тоді як морське сполучення є найменш популярним, адже у такий спосіб перетнуло державний рубіж лише близько 500 осіб.

  Загалом за другий рік безвізу зафіксовано 2,35 млн поїздок українців-безвізовиків. А це в 4,2 раза більше, ніж за перший рік  – 560 тис. осіб.

 • Це свідчить про те, що все більше українців віддають перевагу безвізовим поїздкам (виключно за біометричними паспортами), особливо з погляду на закінчення терміну дії віз, що були видані до 11 червня 2017 року.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!