Маленька франківка зворушила патріотичною піснею про Україну (відео)

 • Війна – це не тільки про вибухи та сирени. Це тривала й дуже важка боротьба також і на культурному фронті.

  Українським контентом наші виконавці доводять всьому світу, що солов’їна пісня має місце на світовій сцені. Навіть найменші наші артисти активно підтримують українців у боротьбі за свободу та відстоюють своє право у культурному просторі.

  Так на небосхилі українського шоу-бізнесу з’явилась ще одна зірочка – франківка Анастасія Проців. Це нова вихованиця івано-франківського продюсерського центру STAR TEAM. Дівчинка давно займається музикою, а віднедавна – в ПЦ “STAR TEAM”. Тож саме зараз вирішила подарувати українцям свою першу авторську пісню – патріотичну композицію “Це моя Україна”.

  “Це моя Україна” – особлива пісня, яка присвячена нашій єдиній Україні та українцям. Анастасія ще зовсім юна, але в такий непростий час хоче допомогти тим, чим може. Тому вирішила підтримати наших захисників та всіх українців власною творчістю. Пісню юна співачка записала на студії звукозапису GRYNJOLLY, а над створенням кліпу працювала команда Mertsalo prod.

  “Це дуже щира і світла дівчинка. Я впевнена, своїм потенціалом і творчістю Анастасійка зможе торкнутися серця кожного українця”, – розповідає про свою вихованицю наставниця та засновниця продюсерського центру STAR TEAM Ірина Батюк.

  Також читайте: На Прикарпатті діти створили 13 мотивуючих прапорів для військових.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!