Маленька прикарпатка, у якої виявили рак, потребує допомоги

Мешканка Рожнятівщини Оксана Шпакович просить допомоги – їй подробні кошти, щоб врятувати 11-річну дочку Діану.

Все почалося із звичайного кашлю, на який не діяли антибіотики. Потім почав збільшуватись животик та боліти ніжки. В Івано-Франківську дівчинку обстежили і поставили діагноз нейробластома заочеревинного простору (4 стадія).

“Шансів було дуже мало. Було все вражено, навіть кістковий мозок та кістки”, – згадує пані Оксана.

Щоб перевірити діагноз, сім’я відправилась до Києва. На жаль, все виявилось правдою. Із пухлиною почали боротися за допомогою хіміотерапії, а згодом – пересадки кісткового мозку. Проте видалити пухлину лікарі не могли, сказли, що неоперабильна.

Батьки забрали дівчинку додому. 18 місяців не було жодний рецидивів, а потім хвороба повернулась. Дівчинку обстежили в Угорщині, де батькам підтвердили правильність лікування прикарпатських медиків. Нині Діана приходить знову хіміотерапію, проте дівчинці потрібно все одно робити операцію. Важкість у тому, що пухлина дуже велика. Батьки руки не опустили і почали шукали клініку, яка б взялась за таку операцію.

9 лютого Діанку все ж прийняли у одній із клінік Німеччини. Там вона пройшла передопераційне обстеження, яке коштує 29 тисяч доларів. Батьки ж сплатили тільки шість тисяч, бо більше грошей не мають. А щоб провести операцію, спочатку треба сплатити борг перед клінікою. Оксана Шпакович просить всіх небайдужих допомогти врятувати донечку.

До теми: Маленькому прикарпатцю потрібна допомога, для боротьби з рідкісною хворобою

Більше – у сюжеті “3 студія”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!