«Маленькі донати рятують країну!»: у Франківську запустили соціальний проєкт

 • В Івано-Франківську ТМ «Рибак» з 1 серпня запустила соціальний проєкт «Маленькі донати рятують країну».

  Купуючи найпопулярніші дві позиції – «Стейк з полядвиці 7 трав» та «Ковбаски з м’яса індика» покупці зможуть допомогти  Збройним Силам України. З кожного проданого кілограма обраних позицій компанія віддає 5 гривень на допомогу ЗСУ. Обрані товари можна придбати у будь-якому із 65 магазинів мережі ТМ «Рибак».

  Маркетолог компанії розповіла, як виникла ідея соціального проєкту:

  «Кожного дня сотні тисяч добровольців і військових захищають нашу землю та майбутнє наших дітей. Їм потрібна допомога, багато допомоги. Тож у нас виникла ідея, як можна збільшити допомогу. Ми розробили новий соціальний проект «Маленькі донати рятують країну». З кожного проданого кілограма обраних позицій ми віддаємо 5 гривень на допомогу ЗСУ та за зібрані кошти купуватимемо речі, які потребують військові у конкретний підрозділ. Це може бути, як автівка, так і тепловізор, й інші необхідні речі. Кожного понеділка на офіційних сторінках у соціальних мережах ми будемо звітувати скільки коштів зібрано та куди вони будуть спрямовані»

  З першого дня повномасштабного вторгнення в Україну ТМ «Рибак»  допомагає ЗСУ та виділяє кошти або продукцію для наших військових.

  Компанія розробила окремий продукт, який ви не зустрінете у магазинах, під назвою «Джавелінки» для ЗСУ. «Джавелінки» – це дві сирокопчені ковбаски з м’яса птиці, які відправляють виключно військовим для швидкого перекусу.

 • Головна мета проєкту – зібрати максимальну кількість коштів та допомогти ЗСУ наблизити Україну до перемоги!

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!